Konkurs – Selfie z książką

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez bibliotekę szkolną pod hasłem „Selfie z książką”. Kochani uczniowie, zachęcamy do wykonania sobie zdjęcia z książką w domowym zaciszu. Może to być zdjęcie z waszą ulubioną lekturą, książką, którą aktualnie czytacie, bądź dowolnie inną.

Powinno być ono wykonane zgodnie z definicją „Selfie”- rodzaj fotografii autoportretowej, zazwyczaj wykonywanej z trzymanego w ręku lub na kijku do selfie aparatu cyfrowego, kamery lub telefonu komórkowego.
Oceny prac dokona jury. Liczy się przede wszystkim kreatywność, pomysł na zaprezentowanie siebie i swojej książki….. , a przede wszystkim dobra zabawa!
Zdjęcia należy przesłać do 17 kwietnia 2020r. na adres mailowy: dorota.lenartowicz@zsedabrowa.edu.pl lub katarzyna.kaczmarska@zsedabrowa.edu.pl.
Zapraszamy do udziału.

 

Author: ZSE

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content