Konkurs housekeeping

Konkurs housekeeping na szkolnym facebooku
Hotelarze z klas pierwszych na nudę nie mogą narzekać. W marcu wzięli udział w konkursie polegającym na fantazyjnym składaniu ręczników. Powstały piękne kształty łabędzi, kwiatów, słoni, a nawet misia. Są hotele w Polsce i na świecie,które dbają o zadowolenie Gości przygotowując takie “cudeńka” w jednostkach mieszkalnych. Umiejętności, które podczas konkursu zdobyli nasi uczniowie będą z pewnością przydatne podczas praktyk zawodowych czy też konkursów hotelarskich.
Zwracamy się z wielką prośbą do Wszystkich Uczniów, Rodziców, Absolwentów oraz Przyjaciół Szkoły o wybór najpiękniejszej Ozdoby Waszym zdaniem. Głos oddajemy poprzez oddanie reakcji pod konkretnym zdjęciem oczywiście na szkolnym facebooku.
Dla Zwycięzcy ufundowana została nagroda.

 

Author: ZSE

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *