Jajecznica curry z kiełbasą

Propozycja Dominika Kozińskiego II TŻ, Jajecznica curry z kiełbasą. Nie ma nic lepszego niż jajecznica na niedzielne śniadanie.
Brawo Dominik !!! 💪💪💪💪
Jajecznica curry z kiełbasą
Składniki :
Jaja
Kiełbasa/szynka
Oliwa/olej
Curry,sól,pieprz
Śmietanka/mleko
Sposób przyrządzania:
Kiełbaskę kroimy w kostkę o dowolnej grubości,
Następnie wrzucamy ją na delikatnie rozgrzaną patelnię. Jaja roztrzepujemy z mlekiem/śmietanką (dzięki temu otrzymamy delikatniejszą i bardziej puszystą jajecznicę) dodajemy przyprawy wedle uznania. Ponownie roztrzepujemy ,gdy kiełbasa zarumieni się na patelnie wlewamy roztrzepane jaja. Cały czas mieszamy do momenty az białko oraz żółtko się zetną. Jajecznica gotowa. Smacznego, pozdrawiam Dominik Koziński 2TŻ

 

Author: ZSE

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content