Kochani Uczniowie

Kochani Uczniowie,
Pewnie już większość z Was sprawdziła wyniki egzaminu zawodowego w sesji styczeń 2020. W większości kwalifikacji zdawalność przewyższała 90%.
Gratulujemy wyników.
Na uznanie zasługuje fakt, że jest wśród Was Uczennica, która zarówno z części pisemnej, jak i praktycznej egzaminu uzyskała wynik 100% .

Jednak nie Wszystkim się udało. Macie możliwość spróbować raz jeszcze w sesji letniej 2020. Na stronie szkoły www.zsedabrowa.edu.pl w zakładce egzaminy zawodowe zamieszczona jest deklaracja do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie. Wystarczy wydrukować, wypełnić i koniecznie podpisać, a następnie wysłać skan lub zdjęcie na adres mailowy Kierownika Praktycznej Nauki Zawodu: mariola.nowak@zsedabrowa.edu.pl
Termin przesyłania deklaracji – 31 marca.

 

Author: ZSE

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *