Warsztaty gastronomiczne “Potrawy z makaronów na sposób włoski”

Dnia 27.02.2020 w naszej szkole odbyły się warsztaty gastronomiczne “Potrawy z makaronów na sposób włoski” prowadzone przez szefa kuchni, który przyjechał do nas z UK, gdzie obecnie pracuje. Do tej pory pracował w sieci Hoteli Hillton w Cambridge i Rio de Janeiro, oprócz tego pracował w Beach Park koło Fortaleza w Brazylii. Szef Paweł Kluczewski jest naszy absolwentem i z wielkim sentymentem wspomina naszą szkołę , odwiedza nas za każdym razem kiedy przyjeżdża do Polski. W warsztatach brali udział uczniowie z klasy I TŻg i I TŻp, warsztaty przygotowała p. J. Lipką.

 

Author: ZSE

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *