Projekt „Dziś praktykant, jutro pracownik”

31października miało miejsce oficjalne zakończenie naszego projektu. Z tej okazji, wraz z ostatnią grupą projektową przygotowaliśmy event dla społeczności szkolnej, którego celem było podzielenie się doświadczeniami zdobytymi w trakcie wyjazdu na praktyki do Irlandii. Podczas spotkania przedstawiliśmy ogólne informacje o projekcie, przygotowaniach do wyjazdu, naszym pobycie w Irlandii, a także podzieliliśmy się wrażeniami z miejsc praktyk oraz wycieczek, w których wzięliśmy udział. Na spotkaniu była również obecna Pani Patrycja Pilarek- przedstawiciel naszego irlandzkiego partnera- Your International Training. Wszyscy obecni uczestnicy projektu otrzymali dziś również Europassy. Na koniec mieliśmy możliwość spróbowania tradycyjnych irlandzkich potraw- gulaszu z puree ziemniaczanym z jarmużem, pysznych bułeczek scones z bitą śmietaną, dżemem malinowym oraz czekoladą, kolorowych kokosowych kuleczek i zielonej galaretki. Te pyszności przygotowała młodzież wraz z Panem Michałem Rabsztynem.

 

Author: ZSE

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *