“Ekonomik” znów wśród najlepszych !!!

2 października odbyły się zawody o mistrzostwo Dąbrowy Górniczej w biegach przełajowych. Oczywiście nasze drużyny wypadły świetnie. Chłopcy w składzie:Szymon Cykman, Bagiński Patryk, Baran Kacper ,Chałupko Adrian, Jaworski Borys, Niejadlik Mikołaj, Nowak Juliusz, Prasałek Piotr, Rekieć Szymon, Sobota Kacper, Zagała Bartosz zajęli II miejsce i zdobyli tytuł Wicemistrzów Dąbrowy Górniczej. WOW!!!!!!
Dziewczęta w składzie: Furtak Sara , Jacak Wiktoria, Jurkowska Julia, Kijewska Daria, Latos Anna, Merta Dominika, Musiał Oliwia,Pawlak Paula, Ślęzak Julia , i Zawartka Weronika zajęły V miejsce, niewiele ustępując pierwszej trójce. Opiekunami drużyn były Pani Pietrowska i Pani Radecka. Brawo !!!!!

 

 

Author: ZSE

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *