Akcja charytatywna

Druga wizyta z darami w  placówce  Chrześcijańskiego Stowarzyszenia Dobroczynnego w Dąbrowie Górniczej – Ząbkowicach
W dniu 13.06.2019 r. mgr Beata Bałdys oraz współpracujący ze Szkolnym Klubem Wolontariusza „Serducho” mgr Jaromir Wójcik gościli w Domu dla Bezdomnych, prowadzonym przez Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne w Dąbrowie Górniczej – Ząbkowicach. Nasi nauczyciele mieli przyjemność przekazać placówce dary zebrane przez nauczycieli i uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych. Kierownik placówki Pan Mariusz Tarnówka odebrał dla swoich podopiecznych: odzież, produkty spożywcze i środki czystości. Warto podkreślić, że akcja zbiórki przeprowadzonej dwukrotnie na terenie szkoły spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony całej społeczności Ekonomika i jak widać na załączonych zdjęciach – efekty były zauważalne.
Organizatorzy akcji: Pani Beata Bałdys i Pan Jaromir Wójcik serdecznie dziękują Wszystkim darczyńcom za hojność i okazane serce!

Więcej

 

Author: ZSE

Admnistrator serwisu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content