Szkolny Konkurs Języka Angielskiego

W dniu 29 maja w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Języka Angielskiego. Chęć wzięcia udziału w konkursie zgłosiło 9 uczniów, jednak z przyczyn losowych ostatecznie do zmagań stanęło 7 zawodników. Wszyscy uczestnicy wykazali się solidną znajomością słownictwa i o wynikach zadecydowały zadania gramatyczne, które stanowiły nie lada wyzwanie. A oto lista zwycięzców.
I MIEJSCE – NATALIA CHROLA, (klasa II LOG) – 38,5 punkta
II MIEJSCE – MAGDALENA TOMCZYK (klasa II LOG) – 28,5 punkta
III MIEJSCE – GABRIELA MURZYN (klasa II TŻiUG) – 21 punktów
Zwycięzcom gratulujemy!
 

Author: ZSE

Admnistrator serwisu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *