SPOTKANIE W GMINIE ŻYDOWSKIEJ I ZAJĘCIA Z DORADZTWA FILOZOFICZNEGO

W czwartek nasi uczniowie wzięli udział w spotkaniu z przewodniczącym Gminy Żydowskiej w Katowicach. Poznaliśmy podstawowe zasady religijne, jakie rządzą judaizmem. Mieliśmy okazję do zadawania pytań i szczerej, otwartej rozmowy. Zostaliśmy też poczęstowani tradycyjną macą. Dziękujemy za serdeczne przyjęcie.
Później zwiedziliśmy Instytut Filozofii Uniwersytetu Śląskiego, gdzie wzięliśmy też udział w warsztatach na temat doradztwa filozoficznego i coachingu. Poprowadził je dla nas pan Marcin Krupa. Dziękujemy!
Na koniec był konkurs.

Gratulujemy zwycięskiej drużynie!

 

Author: ZSE

Admnistrator serwisu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *