Finał Fabryki Kreatywnego Biznesu

Nasi uczniowie w roli młodych biznesmenów zakończyli przygodę, podczas której uczestniczyli w warsztatach, wykładach i konsultacjach, tworząc w finale własną firmę zlokalizowaną  na terenie Fabryki Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej.

Dwa zespoły, które dzielnie reprezentowały naszą szkołę to uczniowie z klasy I Tot: Aleksandra Rekosz, Aleksandra Gądek i Patrycja Jagusztyn oraz I a Log: Natalia Kozala, Weronika Szarejko, Igor Marcinków.

W tegorocznej odsłonie projektu królowały pomysły związane z produkcją spersonalizowanych toreb, czy dziecięcych ubranek, a także stworzeniem herbaciarni, oryginalnej klubokawiarni, stylowego atelier czy szkoły tańca, nie zabrakło również pomysłów na biznes z wykorzystaniem nowych technologii.

Naszym młodym Biznesmenom gratulujemy, życząc dalszych sukcesów.

 

Author: ZSE

Admnistrator serwisu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *