Informacja dla rodziców i uczniów o możliwym strajku nauczycieli

W poniedziałek 8 kwietnia 2019 r. prawdopodobnie rozpocznie się ogólnopolski strajk pracowników oświaty.
Pracownicy Zespołu Szkół Ekonomicznych w zorganizowanym referendum opowiedzieli się za przystąpieniem do strajku.
Jako Dyrektor szkoły będę starał się zapewnić bezpieczeństwo wszystkim uczniom, którzy przyjdą w tym dniu do szkoły.
Nauczyciele nie biorący udziału w akcji strajkowej będą prowadzili lekcje zgodnie z planem lekcji, w przypadku gdy lekcje nie będą prowadzone, zorganizowane zostaną zajęcia opiekuńcze w Auli Szkolnej dla wszystkich obecnych uczniów.
Ostateczną informację o liczbie strajkujących pracowników otrzymam jednak dopiero w dniu rozpoczęcia strajku, czyli 8 kwietnia 2019 r.
Jest to kryzysowa sytuacja, bardzo więc liczę na zrozumienie z Państwa strony.
Ze względu na ciągłe zmiany, o sytuacji w szkole, zarówno w kontekście możliwości zapewnienia opieki a także prowadzonych zajęć, będę informował Państwa na bieżąco poprzez dziennik elektroniczny i szkolną stronę internetową oraz szkolny facebook.

Ponadto informuję, że pod www.dabrowa-gornicza.pl/…/miejskie-instytucje-pomoga-rodzi…/, znajdą Państwo informacje o instytucjach miejskich, które organizują zajęcia dla uczniów w czasie możliwego strajku.
Z wyrazami szacunku i wiarą w rozwiązanie sporu,

Tomasz Woźniak
Dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych
Im. Karola Adamieckiego w Dąbrowie Górniczej

 

Author: ZSE

Admnistrator serwisu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *