Ogromne sukcesy naszych uczniów w Poznaniu !!!!

W dniu 07.03.2018 nasi uczniowie uczestniczyli w Ogólnopolskim Konkursie dla Młodych Projektantów “Mała Pętelka 2019” Nasze projektantki Weronika Cieślar i Dominika Jakubas otrzymały wyróżnienia za swoje kolekcje. Podziękowania dla wszystkich modelek i modeli, makijażystów, fryzjerów i oczywiście opiekunów Pani Małgorzaty Skutnik i Ilony Nizioł

Pokaz kolekcji Dominiki Jakubas – Mała Pętelka 2019 – Poznań – Modelki i Modele: Uczniowie Z.S.E
film: Kasia Mazurek

Pokaz kolekcji Weroniki Cieślar – Mała Pętelka 2019 – Poznań – Modelki i Modele: Uczniowie Z.S.E
film: Kasia Mazurek

 

Author: ZSE

Admnistrator serwisu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *