BRAWO WERONIKA !!!! BRAWO DZIEWCZĘTA!!!!

1 marca uczennica naszej szkoły kierunku technik przemysłu mody Weronika Cieślar biorąc udział w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu dla Młodych Projektantów “Kreacje – Prowokacje” w Radomiu zdobyła tytuł Finalistki i otrzymała Wyróżnienie. W konkursie wzięło udział 39 kolekcji modelowych z całej Polski. Spośród nich wybrano 10 kolekcji finałowych w tym kolekcję naszej Weroniki. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!
Na stronie: www.cozadzien.pl można obejrzeć profesjonalne zdjęcia z pokazu. Opiekunami uczennic były Pani Małgorzata Skutnik i Pani Ilona Nizioł

 

Author: ZSE

Admnistrator serwisu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *