KOŁO TEATRALNE – nabór

Koło już ruszyło. Za nami spotkanie organizacyjne, jednak gdyby ktoś chciał jeszcze dołączyć, to zapraszamy w środę, o godz. 16 (Aula). Mamy konkretny plan pracy. W tym roku pojawi się temat trudnej miłości.
Jak powszechnie wiadomo próby są wymagające, i opiekunowie są (podobno) wymagający, ale wiadomo również, że na końcu powstają prawdziwe dzieła, perełki w waszym wykonaniu, które wzruszają, bawią, dają do myślenia, bo na końcu dzieje się sztuka! Każdy aktor jest ważny, mający mniejszą i większą rolę. Wszystkim dziękujemy za chwile prawdziwych doświadczeń estetycznych podczas spektakli, a dziś zapraszamy: TWÓRZMY TEATR!!! Będzie wiele pracy i wiele satysfakcji! Poniżej link, do kilku naszych zrealizowanych projektów.
https://www.youtube.com/watch?v=MQ52n0R_8cI

 

Author: ZSE

Admnistrator serwisu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *