KONKURS WALENTYNKOWY

Wyraź swoją miłość i zaproponuj własną krótką wiadomość tekstową z życzeniami walentynkowymi dla ukochanej osoby. Tekst nie może zawierać więcej niż 160 znaków ze spacjami. Pomysły należy wysyłać do dnia 1 lutego br. za pośrednictwem e-dziennika do nauczycieli: Anety Górskiej lub Agnieszki Wolskiej. Najoryginalniejsze teksty zamieścimy na Facebooku szkoły. Wygra propozycja z największą ilością lajków. Zwycięzca otrzyma voucher dla dwóch osób na seans filmowy. Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w konkursie.
Organizatorzy klasy: IIF/K , IIIK z wychowawcami

 

Author: ZSE

Admnistrator serwisu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *