Rozstrzygnięcie konkursu

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w międzyszkolnym konkursie na najciekawszą prezentację, której tematem było podsumowanie działań szkoły w ramach miejskiego projektu “Dąbrowa dla Niepodległej”. Opiekę merytoryczną nad wykonaniem prezentacji sprawował p. Tomasz Florek. Etap szkolny wyłonił dwie najbardziej interesujące prace, które zostały zamieszczone na stronie naszej szkoły (7 listopada).

14 listopada podczas koncertu “Biały Orzeł – Dąbrowa dla Niepodległej” nastąpiło podsumowanie i rozstrzygnięcie konkursu. Prezentacja przygotowana przez Wiktora Piłata, Wiktora Szewczyka i Kacpra Stypkę doceniona została przez jury, które przyznało jej 2 miejsce. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Admnistrator serwisu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych