Turniej w grze Real Steel na konsoli XBOX 360

W odpowiedzi na prośbę zainteresowanych udziałem w “Turnieju w grze Real Steel na konsoli XBOX 360”, termin turnieju został zmieniony z 18 października na 9 LISTOPADA, czyli tak jak sobie życzyliście, piątek.

Ponownie nie ograniczymy się do jednej, planowanej gry REAL STEEL. Będziemy mogli ponadto zmierzyć się w tytułach takich jak MORTAL KOMBAT 9 oraz FIGHT NIGHT ROUND 4. Serdecznie zapraszam wszystkich uczniów naszej szkoły oraz gimnazjalistów zainteresowanych kontynuacją edukacji w ZSE. Do zobaczenia 9 listopada!
Jaromir Wójcik
 

Author: ZSE

Admnistrator serwisu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content