Zapraszamy kandydatów do naszej szkoły na szkolnego grilla!

Szanowni Państwo, Uczniowie III klas gimnazjalnych

Już od kilku dni trwa logowanie gimnazjalistów do szkół średnich. Pragniemy zorganizować dla zainteresowanej młodzieży kierunkami kształcenia w Zespole Szkół Ekonomicznych w Dąbrowie Górniczej integracyjny grill dnia 30 maja – środa w godzinach 15.00- 17.00. W tym czasie będzie można porozmawiać z nauczycielami przedmiotów zawodowych, zwiedzić pracownie zawodowe, porozmawiać z Dyrektorem Szkoły , poznać kolegów i koleżanki z obecnych klas jak i potencjalnych kolegów od 1 września.

Prosimy o rozpowszechnienie i przekazanie informacji wśród uczniów klas trzecich. Zapraszamy.

 

Author: ZSE

Admnistrator serwisu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content