Jutro Festiwal Mody i Sztuki !!

Zmiana organizacji zajęć !!!
W dniu 16 maja odbędzie się wielkie święto kierunków modowo-fryzjerskich.
W Pałacu Kultury Zagłębia odbędzie już po raz trzeci pokaz mody i prezentacja prac fryzjerskich. W tym dniu wszystkie zajęcia odbywają się do godziny 11.25 zgodnie z planem lekcji. O godzinie 11.35 uczniowie wraz z opiekunami udają się pod Pałac Kultury Zagłębia gdzie pozostają pod opieką nauczycieli do zakończenia imprezy (około godziny 14.00). Na zakończenie całej imprezy przewidziany jest żurek – „obiad czwartkowy”. Prosimy o założenie szkolnych koszulek lub posiadanie tarcz szkolnych.

Opiekunowie klas:

2 f/c – M. Ratajska

2 k – B. Mordziałek

3 f/c – T. Majewski

1 log – A. Koźbiał

1 te/tf – W. Lech

1 thm – A. Tołaj

1 tż – M. Kot

2 log – A. Wolska

3 log – M. Trzewiczek

2 te/tf – P. Nowak

2 tm – A. Guzera

2 tż – M. Rabsztyn

3 tf/tż – B. Nykamowicz

1 f/k – M. Piskorska

 

Author: ZSE

Admnistrator serwisu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *