„I FEEL sLOVEnia”

Živijo drodzy uczniowie i gimnazjaliści!
W najbliższą środę o godz. 15.30 (sala nr 31) zapraszam Was serdecznie na spotkanie, podczas którego opowiem o kolejnej mojej pasji, czyli Słowenii – kraju, który jest całym światem w pigułce. Słoweńcy twierdzą, że Bóg stwarzając ich kraj podarował im wszystko, co najlepsze i najpiękniejsze i nie można się z tym nie zgodzić. Ja uległam urokowi tego kraju i ten stan nie mija mi od wielu lat. Ciągle tęsknię za Słowenią. Wszystkich zainteresowanych zapraszam też, dlatego że będziemy uczyć się języka słoweńskiego.
Se vidimo! Aleksandra Guzera
„I FEEL sLOVEnia”
https://www.youtube.com/watch?v=aEvP2tqaZD4

 

Author: ZSE

Admnistrator serwisu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *