WARSZTATY „PODRÓŻOWAĆ ZA GROSZE – SPOTKANIE Z KAROLINĄ GLINKĄ”

Zapraszam na warsztaty turystyczne w CZWARTEK o 15.30.

Nasz gość to zapalona turystka. Pieszo przeszła całą Hiszpanię – 800 km, wędrując do Santiago de Compostela, pojechała stopem i z prawie pustym portfelem do Berlina, aby kupić pierniki na świątecznym jarmarku, z jednym plecakiem zwiedziła USA wszerz i wzdłuż (od wybrzeża do wybrzeża) i odbyła wiele innych równie szalonych podróży. Na co dzień pracuje z dziećmi, jest psychologiem i robi doktorat w Instytucie Pedagogiki. Ponadto to społecznik. Zorganizowała wiele akcji charytatywnych, głównie na rzecz podopiecznych domów dziecka. Zdobyła za to kilka nagród.

Pani Karolina opowie jak podróżować, nie wydając dużo pieniędzy. Jak korzystać z aplikacji turystycznych i rezerwować tanie loty i noclegi, a także co jest ważne przy pakowaniu się i wyjeździe w nieznane. Jeśli lubicie przygodę, to warsztaty dla Was!

 

Author: ZSE

Admnistrator serwisu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *