Uroczysta gala podsumowująca Dzień Przedsiębiorczości w Warszawie

9 marca 2018 roku w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbyła się Gala Przedsiębiorczości podsumowująca 14. edycję Dnia przedsiębiorczości organizowanego przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości pod honorowym patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Honorowym gościem była Pani Anna Zalewska, Minister Edukacji Narodowej oraz pani Ewa Tomaszewska, Poseł na Sejm RP.

Wśród tegorocznych laureatów w kategorii „Najaktywniejsza Instytucja”, za wspieranie młodzieży w podejmowaniu świadomych wyborów edukacyjnych i zawodowych, po raz kolejny znalazła się Dąbrowska Rada Biznesu, działająca od 2007r. przy Prezydencie Miasta.

Nagrodę odebrał Janusz Kmiecik, Prezes Zarządu PPUH Dolomit Kopalnia „Ząbkowice” S.A., przewodniczący Dąbrowskiej Rady Biznesu, któremu towarzyszyła Mariola Nowak, Szkolny Koordynator Dnia Przedsiębiorczości w naszej szkole.

 

Już 21 marca 2018 kolejna 15 edycja Dnia przedsiębiorczości. Wszystkich zainteresowanych uczniów prosimy o zgłaszanie się do Kierownika Praktycznej Nauki Zawodu pani Marioli Nowak.

 

Author: ZSE

Admnistrator serwisu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *