III MIEJSCE DANIELA SOLIPIWKO W POLSCE

III MIEJSCE DANIELA SOLIPIWKO W POLSCE WŚRÓD WSZYSTKICH SZKÓŁ MODY
OGROMNY SUKCES NASZYCH PROJEKTANTÓW MODY NA POZNAŃSKIM WYBIEGU !!!!!!

Dnia 8 marca Afrodyta Ablewska, Angeilka Domańska i Daniel Solipiwko uczniowie klasy czwartej kierunku modowego prezentowali swoje kolekcje modelowe na Ogólnopolskim Konkursie Projektantów Mody „Mała Pętelka” w Poznaniu. Rywalizacja była ogromna, a poziom prezentowanych kolekcji wysoki. To już po raz drugi nasi projektanci zyskali wysokie noty i uznanie w oczach słynnych przedstawicieli świata mody. Pokazy mody naszych projektantów przyrównano do poziomu akademickiego. Fascynacje oprócz kolekcji wzbudziły wspaniałe układy choreograficzne prezentowane przez modelki, dobór muzyki i stylizacja całościowa sylwetki. Spośród 30 młodych projektantów z całej Polski Daniel Solipiwko zajął III miejsce w konkursie. Szczególne podziękowania projektanci składają Panu Dyrektorowi- za możliwość realizacji swych zawodowych pasji; pięknym modelkom- za profesjonalną prezentacje kolekcji na poznańskim wybiegu; Wiktorii Gansty, Ninie Majewskiej, Kasi Mazurek– za wykonanie makijaży oraz Dawidowi Lorent i Patrykowi Domoń- za stylizację fryzur.

To nasz wspólny sukces!!!
Małgorzata Skutnik, Ilona Nizioł – opiekunowie uczniów

 

Author: ZSE

Admnistrator serwisu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *