Warsztaty fryzjerskie

W dniu 13 marca (wtorek), o godzinie 15.30 zapraszamy zainteresowanych fryzjerstwem uczniów i gimnazjalistów na warsztaty fryzjerskie do nowej pracowni fryzjerskiej ZSE w Dąbrowie Górniczej na których odbędzie się szkolenie fryzjerskie Look &learn organizowanych we współpracy z Akademią Stylizacji Fryzur z Katowic, reprezentowaną przez Panią Katarzynę Majchrzak.

Akademia Stylizacji Fryzur Pani Katarzyny to firma znana z uczestnictwa w wielu konkursach (Trend Fashion Award, Śląski Festiwal Fryzjerski „TOP CITY”, Kreator „LOOK”), sesji modowych i fotograficznych dla BE Magazine i Vivy. Pani Katarzyna stale podnosi swoje umiejętności uczestnicząc w szkoleniach zagranicznych we Włoszech, Anglii i Hiszpanii. Jej Akademia, oprócz tradycyjnych usług w salonie, oferuje specjalistyczne szkolenia, doradztwo branżowe i indywidualne. Serdecznie zapraszam nauczyciel zawodu Justyna Łaskawiec.

 

 

Author: ZSE

Admnistrator serwisu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *