Zaproszenie na warsztaty

„Zgromadzili się tego dnia z rana na zamku krakowskim wszyscy dostojnicy koronni, najprzedniejsi panowie świeccy i wszelkie obecne w Krakowie duchowieństwo[…] Towarzyszyły wreszcie orszakowi tłumy dworzan i szlachty z zapalonymi świecami, a zamykało go liczne grono trębaczy i flecistów, przygrywających ochoczo pochodowi”.
Wszystkich zainteresowanych uczniów ZSE i gimnazjalistów zapraszam na koronację królowej Jadwigi. Warsztaty polonistyczne pod hasłem „Jak powstaje legenda?” odbędą się we wtorek tj. 6 marca br. o godzinie 15.30 w sali 208.

Serdecznie zapraszam Aneta Górska

 

Author: ZSE

Admnistrator serwisu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *