Turniej w grze Fight Night Round 4

Dnia 9 marca o godzinie 15:30 w Zespole Szkół Ekonomicznych odbędzie się kolejne spotkanie miłośników gier komputerowych. Znów będziemy grali na konsoli XBOX 360 i telewizorze umieszczonym nad wejściem do szkolnej auli. Tym razem postanowiłem wyjść na przeciw oczekiwaniom uczniów i postanowiłem nie ograniczyć się do jednej, planowanej gry Fight Night Round 4. Tak więc będziemy mogli ponadto zmierzyć się w tytułach takich jak Mortal Kombat VS DC Universe, Mortal Kombat 9, a także Soul Calibur V. Serdecznie zapraszam wszystkich uczniów naszej szkoły oraz gimnazjalistów zainteresowanych kontynuacją edukacji w ZSE.
Do zobaczenia 9 marca!
Jaromir Wójcik
 

Author: ZSE

Admnistrator serwisu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content