Piękno irlandzkiej przyrody

Dzisiaj to dopiero był dzień pełen wrażeń. Napawaliśmy się pięknem irlandzkiej przyrody. Zdobyliśmy górę Knocknarea, na szczycie której znajduje się tajemniczy, usypany z kamieni grobowiec. Następnie udaliśmy się drugą stroną góry w dół. Droga była bardzo ciekawa – prowadziła drewnianymi kładkami. Dotarliśmy do miasteczka Strandhill, które jest najbardziej znanym w tej części Irlandii kurortem nad Oceanem Atlantyckim. Szliśmy wzdłuż wybrzeża do ruin średniowiecznego kościółka i cmentarza. Nasza trasa prowadziła też przez las i pas startowy lotniska. Szczęśliwi i zauroczeni tym wszystkim, co widzieliśmy, i tym, że pokonaliśmy tyle kilometrów wróciliśmy do naszych irlandzkich domów.

 

Author: ZSE

Admnistrator serwisu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *