Wyróżnienie w konkursie recytatorskim

W poniedziałek 20 listopada odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów laureatom VIII Zagłębiowskiego Konkursu Recytatorskiego, którego organizatorem jest w II Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego. “Bezmiar morza i smuga cienia – rzecz o prozie Josepha Conrada – Korzeniowskiego” – pod takim hasłem zagłębiowska młodzież zmagała się z tajnikami prozy wybitnego pisarza, który został wybrany przez Sejm RP jako patron roku 2017. Naszą szkołę reprezentowała Marta Pyciak przygotowująca się do konkursu pod opieką pani Doroty Lenartowicz. Interpretacja fragmentu powieści “Murzyn z załogi Narcyza” w wykonaniu Marty została doceniona przez jury i nagrodzona wyróżnieniem. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Author: ZSE

Admnistrator serwisu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *