WSZYSCY LUDZIE RODZĄ SIĘ WOLNI I RÓWNI

ZSE włącza się w projekt Amnesty International „Wszyscy ludzie rodzą się wolni i równi”. W dniach 7-8.10.2017 w Warszawie odbyło się szkolenie związane z projektem, a już niebawem rusza on u nas! Liczymy na Wasz udział, zaangażowanie, a przede wszystkim na refleksję nad własnym stosunkiem do grup dyskryminowanych. Wiemy, że dacie radę! Oprócz warsztatów w małych grupach planujemy przeprowadzić nieco większą akcję. Wolność, poszanowanie godności i równe traktowanie to wartości, o których często mówicie na zajęciach etyki. Teraz chcemy poruszyć te tematy w szerszym gronie. Dziękujemy Amnesty za włączenie naszej Szkoły w projekt, kapitalne szkolenie, materiały i wszelką pomoc! Do dzieła. Zapraszamy Was do współpracy i objęcia roli liderów.

Grzegorz Wiończyk

 

Author: ZSE

Admnistrator serwisu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *