Uczeń Daniel Solipiko wśród najlepszych w województwie !!!!

Dnia 13 września 2017 roku uczeń naszej szkoły Daniel Solipiwko wraz z opiekunem P. Małgorzatą Skutnik uczestniczył w uroczystej gali spotkania Śląskiego Kuratora Oświaty z laureatami Olimpiad Przedmiotowych i Turniejów Zawodowych w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach. Daniel został w roku szkolnym 2016/17 laureatem Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Projektowania i Wytwarzania Odzieży. Był jednym z dwóch wymienionych laureatów tej branży w naszym regionie i jedynym uczniem wyróżnionym z Dąbrowy Górniczej. Życzymy dalszych sukcesów zawodowych!!!

 

Author: ZSE

Admnistrator serwisu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *