Uroczyste podsumowanie osiągnięć dąbrowskich szkół

W dniu dzisiejszym w TZN odbyło się uroczyste podsumowanie osiągnięć dąbrowskich szkół za rok szkolny 2016/17. Z rąk Prezydenta Miasta Pana Zbigniewa Podrazy i Zastępcy Prezydenta Miasta Pani Iwony Krupy specjalne podziękowania i upominku otrzymali:
Uczniowie:
– Katarzyna Musioł
– Daniel Solipiwko
– Angelika Domańska
– Anna Szulińska
– Kamil Bojakowski
Nauczyciele:
mgr Joanna Kałuda
mgr inż.Mariola Nowak
mgr inż. Małgorzata Skutnik
mgr Ewa Kuler
mgr Piotr Nowak

Podsumowano także osiągnięcia sportowe wszystkich szkół.
W kategorii Szkoły Ponadagimnazjalne – chłopcy zajęliśmy III miejsce w Dąbrowie Górniczej, w kategorii dziewczęta (pechowe) IV miejsce. Biorąc pod uwagę, że nie jesteśmy szkołą sportową, na 10 szkół w każdej kategorii to naprawdę duży sukces. Dziękuje wszystkim sportowcom za trud i pot.
Za zajęcie III miejsca szkoła otrzymała z Puli Prezydenta Miasta kwotę 1000 zł na zakup sprzętu sportowego.(nowe piłki do kosza i siatki się przydadzą)

Dyrektor Szkoły

 

Author: ZSE

Admnistrator serwisu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *