Odwiedzili nas goście z Portugalii

W dniach 6-10 marca w ramach programu ERASMUS + odwiedziła naszą szkołę delegacja nauczycieli i dyrekcja ze szkoły z Portugalii – EPHTL (Escola Profissional de Hotelaria Turismo de Lisboa). Celem wizyty była wymiana doświadczeń i poznanie specyfiki systemu edukacji w naszym kraju oraz funkcjonowania szkoły zawodowej. Goście uczestniczyli w zajęciach lekcyjnych na zasadach Job shadowing, obserwowali pracę Dyrektora szkoły oraz pedagoga i psychologa. Na warsztatach kulinarnych mieli okazję przygotować i skosztować polskich dań, zwiedzili Kraków i Wieliczkę oraz nasze miasto i okolice. W ramach wizyty odwiedzili również pracodawców współpracujących z naszą szkołą – Hotel Holiday Inn, Restaurację SHUMA. W październiku b.r. nauczyciele naszej szkoły wraz z dyrekcją odwiedzi szkołę w Lizbonie celem poznania specyfiki szkoły zawodowej w Portugalii. Organizatorem pobytu w Polsce naszych gości była Pani Klaudia Pietrzczyk i Pani Edyta Mrozik.

 

Author: ZSE

Admnistrator serwisu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content