Nasi w Ogólnopolskim Konkursie “Mała Pętellka”

Dnia 9 marca uczniowie naszej szkoły, klasy III, kierunku technik przemysłu mody: Afrodyta Ablewska, Angelika Domańska, Natalia Dudek i Daniel Solipiwko wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie “Mała Pętellka” w Poznaniu konkurs dla Młodych Krawców i Projektantów im. Małgorzaty Zaręby. Poziom prezentowanych kolekcji modelowych był bardzo wysoki, a rywalizacja ogromna. Jury złożone z wybitnych przedstawicieli świata mody i mediów oceniało zgodność prezentowanych kolekcji z najnowszymi trendami, pomysłowość i kreatywność projektanta, pełną stylizację sylwetki oraz poziom prezentowanego pokazu mody. Pokazy mody dąbrowskich projektantów wzbudziły ogromne uznanie widowni, a spośród 50 rywalizujących kolekcji Daniel Solipiwko zajął III miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Admnistrator serwisu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych