Zapraszamy na warsztaty “Zabawy z robotyką”

Zapraszamy gimnazjalistów i uczniów naszej szkoły na warsztaty z programowania robotów. W formie zabawy możecie poznać zasady sterowania nowoczesnymi urządzeniami technicznymi jakimi są roboty przemysłowe oraz będziecie mogli się pobawić w programowanie robota zabawki dla dzieci. Jednak zasady programowania są podobne w zabawkach i robotach przemysłowych. Dlatego nasze warsztaty to będzie poznawanie poważnych zagadnień robotyki w formie zabawy.

Zapraszamy 09 marca od godz. 15.00 do sal komputerowych 202 i 203

Sławomir Ciernicki i Tomasz Florek

 

 

Author: ZSE

Admnistrator serwisu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content