X edycja Zagłębiowskiego Konkursu Historycznego

1 marca nasi uczniowie uczestniczyli w X edycji Zagłębiowskiego Konkursu Historycznego. W tym roku tematem konkursu było 500 lat reformacji. Wyróżnienie i nagrodę książkową otrzymała Adrianna Wątor z klasy III TE. Sprawdzali  swoją wiedzę również z klasy I TE/FR: Weronika Gnidzińska, Weronika Oparciak, Karolina Szygulska, Nicole Stolarz, Sylwester Olejnik. Z klasy I TM/TOT: Julia Kasza i Dominika Szafranek. Z klasy I LOG Monika Zach. Z klasy III TE  Marcin Borkowski. Z klasy III LOG Rafał Gręda i Adrian Wojciechowski.

3

Author: ZSE

Admnistrator serwisu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content