Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Turystyce

22 lutego pięcioro uczniów z klasy 4 hot/tot wzięło udział w II Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Turystyce, który odbył się w Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach. Oprócz samego konkursu uczestnicy zostali zapoznani z ofertą edukacyjną, wśród której są m.in. kierunki związane z turystyką, zwiedzali uczelnię oraz wysłuchali wykładu pod tytułem: „ Atrakcyjność Katowic na rynku turystycznym”. Gościem specjalnym był zwycięzca drugiej edycji programu Mam talent – Marcin Wyrostek, który przekazał swoje płyty opiekunom zwycięzców konkursu.

 

Author: ZSE

Admnistrator serwisu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content