Nieznane oblicza naszych uczniów

Nicole Chabińska kl I TŻ

Mistrzyni – ja i moje hobby.

“Trenuje w sumie od dwóch lat. Na treningi uczęszczam 3 razy w tygodniu a poza tym staram się być również aktywna. Na pierwsze zawody pojechałam po 8 miesiącach trenowania. Były to zawody z taekwondo i zdobyłam na nich srebrny medal uczestnicząc w walkach semi contact i wygrywając szybkością.
Kontynuowałam treningi…następne zawody były z kickboxingu zdobyłam wówczas brązowy medal. Kilka miesięcy później były zawody w Wieliczce, startowałam tam po raz pierwszy w kategorii juniorek czyli starszej. Stamtąd wróciłam z dwoma srebrnymi medalami z konkurencji semi i light contact w taekwondo. Pojechałam ze starym klubem na ostatnie zawody w listopadzie ubiegłego roku i zdobyłam brąz…w konkurencji semi, w lighcie z przyczyn zdrowotnych nie udało się, dziewczyna mnie położyła na deski. Wtedy zdecydowałam że chce się kształtować w kickboxingu więc zmieniłam klub. Często trenuje z trenerem, mamy sparingi. Ćwiczę z mężczyznami, w ten sposób ćwiczę siłę i szybkość.
Po około miesiącu trenowania z nowymi osobami pojechałam na zawody. Wywalczyłam srebrny medal w light contact. Obecnie będę się szykować do zasad K-1. Walka na ringu. Treningi są ciężkie…ale staram się dawać z siebie wszystko. Pomimo bólu, bo nie da się go uniknąć dalej to kontynuuje.”
Gratulacje !!!
Jeśli też macie się czum pochwalić, opowiedzieć o swojej pasji piszcie …..

 

Author: ZSE

Admnistrator serwisu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content