Warsztaty ekonomiczne – 16.02.2017r. godz. 15.30

Już jutro kolejne warsztaty ekonomiczne. Zapraszamy serdecznie gimnazjalistów oraz uczniów naszej szkoły na spotkanie z ekonomią.
Jeżeli jesteście zainteresowani jak ostatecznie zakończą się zmagania między żółwiem
a zającem i który z nich jako pierwszy przekroczy linię mety, musicie jutro być z nami koniecznie.
Przekonacie się, że ekonomia jest wszechobecna, można się jej uczyć na różne sposoby,
że jest ona niezbędna w życiu niezależnie od tego jakie role zawodowe przyjdzie Wam pełnić w przyszłości.
Celem końcowym warsztatów jest ustalenie odpowiedzi na pytanie: „ Czy wytrwałość i praca, zawsze się opłaca”?.
Zapraszam 16.02 do Zespołu Szkół Ekonomicznych (I piętro, sala 103) o godz. 15.30 – 17.00.
Wiesława Lech – nauczyciel przedmiotów ekonomicznych

Admnistrator serwisu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych