Warsztaty literackie pt. “Kocham – czy to łatwo powiedzieć?”.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,

a miłości bym nie miał,

(…) byłbym niczym.

“Hymn o miłości” św. Paweł Apostoł

 

 

 

Szkolny Klub Literacki “Pegaz” zaprasza wszystkich, którzy interesują się poezją, zwłaszcza poezją liryczną, na warsztaty literackie pt. “Kocham – czy to łatwo powiedzieć?”. Serdecznie zapraszamy zarówno tych, co piszą własne teksty poetyckie, jak i tych, co lubią słuchać wierszy w wykonaniu innych. Gościem honorowym będzie pan Krzysztof Zięcik – malarz i poeta – członek Stowarzyszenia Twórców Kultury Zagłębia Dąbrowskiego.  

Miejsce: Zespół Szkół Ekonomicznych sala 204

Czas: 13 lutego br.  (poniedziałek) godz. 15:00

 

 

 

Author: ZSE

Admnistrator serwisu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content