Konkurs plastyczny

Szanowni Państwo,

Mamy wielką przyjemność ogłosić konkurs plastyczny, towarzyszący konferencji, pt. “Art-Ethos”, kierowany do uczniów i uczennic szkół ponadgimnazjalnych. Tematem konkursu jest szeroko pojęta etyka zawodowa, kodeksy poszczególnych zawodów oraz zachowaniami sprzyjającymi budowie zaufania gospodarczego i społecznego. Projekt ma ukazywać wartość dialogu oraz zachęcać do kształtowania w sobie społecznie pożądanych postaw. Jurorami konkursu będą min. artystki Marta Frej i Anna Polońska. Szczegóły w załączonym dokumencie.

 

Author: ZSE

Admnistrator serwisu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content