I Andrzejkowy Bal Wolontariusza Caritas Diecezji Sosnowieckiej

Wolontariusze pracują, ale znajdują też czas na własne przyjemności. Taka wspólna zabawa pozwoliła na integracje nas wszystkich, od lat 13 do kilkudziesięciu.  Wodzirej prowadził nie tylko wspólnego poloneza, ale też inne taneczne korowody – możecie zobaczyć na zdjęciach. Andrzejkowy Bal Wolontariusza to też nagroda  i wyróżnienie za naszą pracę. I choć pracujemy nie dla poklasku i sławy, to super usłyszeć miłe słowa, które motywują nas do dalszych działań.

http://www.sosnowiec.caritas.pl/index.php?mod=galeria&act=details&id=90

 

Author: ZSE

Admnistrator serwisu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content