Drodzy Gimnazjaliści

Drodzy Gimnazjaliści,

W II semestrze roku szkolnego 2016/2017 w Zespole Szkół Ekonomicznych w Dąbrowie Górniczej będzie trwał

konkurs „Szkolny e-pamiętnik ZSE”.

Zapraszamy Was do aktywnego obserwowania wydarzeń z życia ZSE na stronie WWW szkoły www.zsedabrowa.edu.pl  (w zakładkach DLA GIMNAZJALISTY oraz MOJA KLASA), które będą opisywane przez uczniów ZSE. Efektem zamieszczania artykułów będzie szkolny e-pamiętnik ZSE dostępny na stronie internetowej szkoły, dzięki któremu możecie się dowiedzieć jak wygląda życie szkolne i nauka w Zespole Szkół Ekonomicznych.

Dla gimnazjalistów, którzy aktywnie będą czytać artykuły zamieszczane przez uczniów ZSE w ramach konkursu na stronie WWW szkoły (tj. dokonywać ciekawych komentarzy w zakładkach DLA GIMNAZJALISTY oraz MOJA KLASA, dokonywać publicznych udostępnień postów na Facebooku oraz wykonywać polubienia za pomocą rączki Like) raz w miesiącu będą losowane nagrody.

 

Zapraszamy do udziału.

Organizatorzy Konkursu

Zespół Szkół Ekonomicznych w Dąbrowie Górniczej

www.zsedabrowa.edu.pl

 

Author: ZSE

Admnistrator serwisu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content