Akcja Szlachetna Paczka

Poniżej sprawozdanie z przekazania potrzebującym osobom paczek w akcji Szlachetna Paczka. Serdeczne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych osób a przede wszystkim koordynatora akcji Pani Ewie Młoczkowskiej
Drogi Darczyńco,
Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze!
Miłość wyrażana jest poprzez wrażliwość na drugiego człowieka. Darczyńcy SZLACHETNEJ PACZKI dodatkowo okazują ją w prezencie, który trafia prosto w serca rodziny. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś pomaga spełnić nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.
Cieszymy się, że jesteś częścią tej radości, którą przeżywała obdarowana rodzina podczas dostarczenia Paczki.
Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem SLA II-2284-531725), chciał przekazać kilka słów od siebie.
Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.
Rodzina była zaskoczona absolutnie każda rzeczą, ponieważ nie spodziewali się, że będzie tego tyle i wszystko im potrzebne. Panu Jerzemu brakowało słów, aby podziękować. Syn Tomasz o mało ze szczęścia nie podskakiwał, jak zobaczył płyty i album Beaty Kozidrak. Ze szczęścia zawołał “Ooooo kochana Beatka” .Pan Jerzy cieszy się, że syn w końcu może wygodnie spać na nowym łóżku. Po odnowieniu pokoju będzie miał bardzo przyzwoite warunki, bez porównania z tym co miał.
Co chce przekazać Tobie wolontariusz:
Bardzo serdecznie dziękuję za współpracę i przekazaną pomoc rodzinie. Za zorganizowanie na najwyższym poziomie wszystkich potrzebnych rzeczy, które niezmiernie się im przydadzą i poprawią ich dotychczasowe warunki życiowe. Dziękuję za rewelacyjny kontakt i za całą organizacje. Oby więcej darczyńców postępowało tak odpowiedzialnie. Rodzina jest w trakcie wykonywania drobnego prezentu, który po wykonaniu niezwłocznie dostarczę.
Co chce powiedzieć od siebie rodzina:
Podziękowania przede wszystkim. Jesteśmy wdzięczni, że wybrali właśnie nas i sprezentowali tyle dla nas ważnych i potrzebnych rzeczy. Brak mi słów.

02

 

Author: ZSE

Admnistrator serwisu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content