Brawo Justyna !!!

W środę 16 listopada br. w II Liceum Ogólnokształcącym im. S. Żeromskiego odbył się VII Zagłębiowski Konkurs Recytatorski, którego motywem przewodnim w tym roku było „miasto w poezji i prozie”. Naszą szkołę reprezentowała Justyna Białowąs, która we fragmentach „Łuku triumfalnego” Remarque’a, bezbłędnie oddała atmosferę Paryża z lat trzydziestych XX wieku. Jej interpretacja znalazła uznanie jury, które przyznało Justynie I miejsce w kategorii: proza. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! Opiekunem uczennicy jest Pani Dorota Lenartowicz.

01 02

 

Author: ZSE

Admnistrator serwisu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content