Potrzebna Wasza POMOC !!!

Tylko razem mamy szansę zrobić coś dla naszej szkoły!!!
Kochani Uczniowie, Rodzice, Absolwenci i Przyjaciele naszej szkoły.

Szanowni Państwo, zbliża się termin głosowania nad projektami w ramach Dąbrowskiego Budżetu Partycypacyjnego głosować będziemy w dniach 14-19 listopada. Głosowanie odbywać się będzie na karcie do głosowania na projekt Droga i parking przy Zespole Szkół Ekonomicznych projekt ten zostanie poddany pod głosowanie przez mieszkańców dzielnicy REDEN z ulic wymienionych poniżej.
Jeśli mieszkacie na której z poniższych ulic, macie tam kolegów, babcie, dziewczynę, przyjaciół prosimy Was o to aby osoby te oddały głos na nasz projekt. Głosować można elektronicznie lub na kartach do głosowania. Karty do głosowania będą od jutra rana dostępne u Pana Profesora Rabsztyna i w Sekretariacie szkoły.
Jeśli tylko chcecie zagłosować a nie macie karty zadzwońcie do naszej szkoły lub napiszcie przez facebooka a dostarczymy Wam kartę pod wskazany adres a także powiemy jak wypełnić kartę.

Ulice dzielnicy REDEN:
1 Maja 1-24
Księdza Grzegorza Augustynika
Cieplaka
Górników Redenu
Kołłątaja
Konopnickiej 30, 36, 37, 38, 40, 40A, 40B, 40b, 40C
Kopernika, Królowej Jadwigi nr-y nieparzyste od 1 do 31
Nowa
Orzeszkowej
Aleja Józefa Piłsudskiego 5
Poniatowskiego
Reymonta 1-16
Skibińskiego
Spokojna
Stara
Traugutta
Wąska
Wierzbowa
Wojska Polskiego 1B-13
01

1

Author: ZSE

Admnistrator serwisu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content