Targi Informacji Zawodowej w Ekonomiku

W ramach obchodów Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w naszej szkole odbyły się Targi Informacji Zawodowej połączone z seminarium „Bądź autorem swojej kariery”. Swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele Urzędu Miejskiego, pedagodzy i doradcy zawodowi szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz blisko dwudziestu wystawców.

Uczniowie z klasy III Log wzięli udział w warsztatach „Kreowanie wizerunku za pomocą mediów społecznościowych – czyli jak efektywnie szukać pracy w Internecie”, natomiast nasi młodsi koledzy i koleżanki z dwóch dąbrowskich gimnazjów uczestniczyli warsztatach “Rozwijanie postaw przedsiębiorczych”.

Pracodawcy i pośrednicy pracy udostępnili uczniom oferty pracy stałej, sezonowej, weekendowej. Podczas bezpośrednich rozmów uczniowie mogli dokładnie poznać oczekiwania pracodawców. Cukiernia “Kiełek” ufundowała dla wszystkich uczestników słodką niespodziankę.

Cała impreza została zorganizowana we współpracy z naszymi partnerami: Fundacją Godne Życie oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Katowicach.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

DSC07813

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

 

 

Author: ZSE

Admnistrator serwisu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content