Biznes na start

Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej oraz Wyższa Szkoła Biznesu mają przyjemność zaprosić wszystkich mieszkańców miasta do fantastycznej zabawy podczas gry miejskiej „Biznes na start”.

Zamysł jest prosty – w czasie zabawy wcielacie się we właścicieli firmy rozpoczynającej działalność. Przyjdzie Wam się zmierzyć m.in. z biurokracją, uciążliwymi klientami, wyzwaniami promocyjnymi. Brzmi trudno? Nie ma powodów do obaw – zadania będą miały lekki i humorystyczny charakter!

Dla tych, którzy okażą przedsiębiorczy talent przewidujemy nagrody! Dla zwycięskiej drużyny mamy kamerkę sportową, która z pewnością przyda się w utrwalaniu Waszych dokonań i wyczynów. Nie zabraknie też czegoś dla innych startujących!

Gra rozpocznie się o godzinie 11:00 28 maja w Zagłębiowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości (ul. Cieplaka 1C). Startować mogą wszyscy – młodzież, rodziny z dziećmi, grupy znajomych, pary. Konieczna będzie jednak wcześniejsza rejestracja zespołów na stronie http://dabrowa-gra.evenea.pl/! Tam też zapoznacie się ze szczegółami wydarzenia.

Nie ma co czekać! Trzeba się zapisywać!

Gra miejska – Biznes na start! to wydarzenie towarzyszące Dniom Dąbrowy Górniczej.

gra_miejska2

 

Author: ZSE

Admnistrator serwisu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content