DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W EKONOMIKU


20 kwietnia uczniowie naszej szkoły już po raz ósmy uczestniczyli w ogólnopolskim programie Dnia Przedsiębiorczości, inicjatywie, dzięki której młodzież ma szansę konfrontacji wiedzy z praktyką, uzyskania informacji na temat wymagań i kwalifikacji potrzebnych na danym stanowisku. W realizację Dnia Przedsiębiorczości, zaangażowało się 492 uczniów naszego Ekonomika. Pod względem ilości stanowisk pracy zaoferowanych przez pracodawców zajęliśmy II miejsce w województwie śląskim.
Bardzo dziękujemy pracodawcom, wychowawcom, nauczycielom i uczniom naszej szkoły za tak liczne zaangażowanie się w ideę Dnia Przedsiębiorczości. Warto podkreślić, że duża grupa uczniów sama poszukiwała pracodawców, oczywiście z sukcesem realizując jednodniową praktykę. Organizatorem akcji z ramienia szkoły była Pani Kierownik Mariola Nowak.

 

 

Author: ZSE

Admnistrator serwisu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content