Podziękowania dla uczniów klasy II K/C

Serdeczne podziękowania dla uczniów naszej szkoły (szczególnie dla klasy II K/C), za przygotowanie gorącej zupy dla ponad 2 tysięcy kolarzy Zagłębiowskiej Masy Krytycznej na mecie przejazdu. Jak zwykle pokazaliście klasę. Dziękuję także opiekunom Panu Profesorowi Markowi Kotowi i Pani Profesor Jadwidze Lipce. Szacun !!!

1 2

dzięki dziewczynom i chłopakom z klasy II kc …za sprawne rozprowadzenie smacznej zalewajki…na mecie tegorocznej Masy Krytycznej rajdu rowerowego…pozdrawiamy Was serdecznie …klub rowerowy Chorzów Zbyszek z Januszem… 😀 ….mimo deszczu

 

Author: ZSE

Admnistrator serwisu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content